| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1600 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-800 |
| СИЛА НА УДАРА | 6.00 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 32 мм |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-HD57 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-800 |
| СИЛА НА УДАРА: | 6.00 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 40 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 32 мм |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 8.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972016460 |




