| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА | 600 C |
| ДЕБИТ | 820 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | WAGNER |
| МОДЕЛ: | FURNO 750 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА: | 600 C |
| ДЕБИТ: | 820 l/min |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.570 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4004025082122 |










