| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| ДИЗАЙН | РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| Марка | TONI BAD |
| МОДЕЛ: | СИМПА |
| ДЪЛЖИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 400.00 мм |
| ТЕГЛО: | 230 г |
| ЦВЯТ: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| ДИЗАЙН: | РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | НЕХЛЪЗГАЩА |
| EAN | 4007383702923 |


