| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 45 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 11 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | STEINEL |
| МОДЕЛ: | Gluematic 3002 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 45 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ: | 11 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ДЮЗАТА: | 2.0 мм |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.518 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4007841333317 |









