| ТИП ПОЯЛНИК | ИНДУКЦИОНЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 175 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 600 C |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-SOG02 |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ИНДУКЦИОНЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 175 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 600 C |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.720 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123123818 |




