| ТИП ПОЯЛНИК | ОБИКНОВЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 40 W |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-SIS01 |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ОБИКНОВЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 40 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 40 W |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.410 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123166976 |


