| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 65 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ: | SW1E3420CA |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 65 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-2800 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | KEEP COOL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643001283 |








