| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 500 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 65 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PST 650 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 500 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 65 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 4 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3100 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ: | PST 650 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 500 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 65 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 4 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3100 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140653275 |





