| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 4.4 KW |
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ: | MBH 4 |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 13.00 см |
| ШИРИНА: | 19.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 8.00 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 4.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436160045 |



i
"" до 7 дни
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 4.4 KW |
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ: | MBH 4 |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 13.00 см |
| ШИРИНА: | 19.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 8.00 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 4.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436160045 |
Общо цена:173.20 €/338.75 лв.