| ТИП | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | HD7479 |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 26.50 см |
| ШИРИНА: | 23.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 13.00 см |
| ТИП: | СВОБОДНО ИЗТИЧАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939972788154 |


















