| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 190 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 66 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | HS7601 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 190 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5200 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 30.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 66 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 46 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381686099 |







