| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1400 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 190 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 66 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | RCS1400-G |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 190 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5000 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 16.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 66 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 50 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4892210145741 |





