| БРОЙ ГНЕЗДА | 5 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.5 м |
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ: | 5 ГНЕЗДА С КЛЮЧ 1.5М ДЕТ.ЗАЩ |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5ММ2 |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | H05VV-F |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 5 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| ЗАЩИТИ: | ДЗ |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 3800755410331 |












