| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | LEGRAND |
| МОДЕЛ: | 3 ГНЕЗДА / 1.5М ВЪРТЯЩ 694527 |
| ТИП: | ВЪРТЯЩ |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3X1.5MM2 |
| ЗАЩИТА: | ДЕТСКА |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 м |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВЪРТЯЩО СЕ ТЯЛО НА 180°C |
| ЦВЯТ: | БЯЛО/ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3414971944763 |

















