| БРОЙ ГНЕЗДА | 5 |
| Марка | POWERCUBE |
| МОДЕЛ: | PC 1300RD 5 ГН. |
| ТИП: | С КАБЕЛ |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 250.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3Х1.5 MM2 |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 м |
| ТЕГЛО: | 0.408 kg |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 5 |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718444081142 |














