| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 4.0 м |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 4 ГН. С КЛЮЧ 4.0M 37646 |
| ТИП: | ШУКО |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5MM2 |
| ЗАЩИТА: | ДЗ |
| ДЪЛЖИНА: | 4.00 м |
| ТЕГЛО: | 0.648 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 4.0 м |
| ЗАЩИТИ: | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928376463 |












