| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1100 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 280 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DWE305PK-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ: | 525 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 280 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 100 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2800 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048554258 |




