| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 3 |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | E97LX200P |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 15 |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 3 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| САМОПОЧИСТВАЩА СЕ ФИЛТЪРНА СИС: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.4 L |
| ВИСОЧИНА: | 86.50 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394153407 |














