| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | XI 1 C1TB4LPCFB |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 11 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:35 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 63.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.60 см |
| ШИРИНА: | 44.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.9 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6925777802272 |







































