Серия I-Pro Shine Biovitae
Интегрирана в съдомиялните машини I-Pro Shine, иновативната LED система Biovitae ефективно дезинфекцира съдовете при ниска температура. Тя елиминира до 99,99% от бактериите и вирусите и неутрализира неприятните миризми, като същевременно намалява разхода на вода и енергия. Тази технология без UV лъчение се грижи безкомпромисно за вашите съдове, осигурявайки безупречна чистота, дълготрайна свежест и максимална хигиена във вашата кухня.
UltraClean 45°
Програмата UltraClean 45° елиминира до 99,99% от бактериите дори при ниски температури. Тя ви осигурява блестящо чисти съдове, като същевременно значително намалява консумацията на енергия.
*Тествано за Staphylococcus aureus DSM 799 при независими тестове, проведени от Eurofins Biolab SRL (Тестови доклад STULV24AA1629-2).


Режим Odour Safe
Режимът Odour Safe минимизира неприятните миризми до 10 часа* преди стартиране на измиването. Той ефективно редуцира бактериите, причиняващи миризми, и поддържа въздуха в съдомиялната свеж, напълно без използването на вода.*Тествано с панел от потребители при независими тестове, проведени от PCA Technologies, в пълно съответствие с европейския стандарт UNI EN13725.
Purify Pro-Light
Програмата след измиване Purify Pro-Light работи без UV лъчение и елиминира до 93% от бактериите* само за 2 часа, напълно без използване на вода. Тя осигурява дълбока дезинфекция както на самата съдомиялна и съдовете в нея, така и на различни лични вещи.
*Тествано за Escherichia coli ATCC 8739 при независими тестове, проведени от Eurofins Biolab SRL (Тестов доклад STULV24AA1629-2).


Програма Baby Care
Програмата Baby Care, базирана на иновативната технология Biovitae, елиминира до 99,99% от бактериите* по бебешките съдове и принадлежности. Тя ви осигурява безкомпромисна и дълбока ежедневна хигиена, напълно безопасно и без използването на допълнителни химикали или препарати.
*Тествано за Staphylococcus aureus DSM 799 при независими тестове, проведени от Eurofins Biolab SRL (Тестов доклад STULV25AA1150-1).
Ефективност от клас A
Най-иновативните технологии са съчетани в най-ефективния енергиен клас. Безчетковият инверторен мотор и високотехнологичният дизайн ви позволяват да се грижите за околната среда, докато новият енергиен клас А ви гарантира максимална производителност с минимална консумация на енергия.


Високоефективно почистване
Оставете тежката работа на съдомиялната I-Pro Shine и се насладете на безкомпромисни резултати. Новото H-образно разпръскващо рамо, разположено на дъното, е специално проектирано да се движи в две различни посоки. Това иновативно движение позволява на водата да достигне дори до най-труднодостъпните места, осигурявайки ви изключително бързо, щателно и съвършено измиване на всички съдове.Нов стандарт в почистването
Съдомиялната I-Pro Shine поставя нови стандарти с до 60% по-добра ефективност* и минимален екологичен отпечатък. Иновативното рамо H-Spray удвоява покритието на водата за безкомпромисно измиване, а специалното трето чекмедже Cutlery Shine Plus с въртящи се дюзи осигурява безупречен блясък на приборите. В комбинация със системата Ultra-Dry, получавате ненадминати резултати при всяко измиване и сушене.


Максимално пространство
Ако се нуждаете от повече място за съдовете, дизайнът Maxi Tub е вашето решение. Той ви осигурява 10% по-голям вътрешен обем при стандартни външни размери, превръщайки модела в най-просторната съдомиялна на пазара. Възможността да измиете повече съдове наведнъж означава по-малко консумация на вода, енергия и време – за винаги оптимални резултати.Управление на една ръка разстояние
Управлявайте настройките без усилие благодарение на интуитивния дисплей. Той ви предоставя цялата ключова информация с един поглед – от консумацията на вода, температурата и продължителността на програмата, до текущия разход на ток чрез специалния Eco индекс. Това ви позволява бързо и лесно да изберете най-ефективния работен цикъл, съобразен изцяло с вашите нужди.


Мийте по малко и по-често
Вече не е нужно да чакате съдомиялната да се напълни, благодарение на системата Half Load Pro. Просто заредете съдовете в една от кошниците и активирайте съответно само горното или долното разпръскващо рамо. Така не само разполагате с чисти съдове много по-бързо, но и си гарантирате, че никога няма да изразходвате повече вода и енергия от абсолютно необходимото.
Интелигентно пестене с изкуствен интелект
Забравете за налучкването на правилните настройки благодарение на интелигентните сензорни технологии на Haier. Вградените сензори с изкуствен интелект прецизно отчитат степента на замърсяване на съдовете и автоматично адаптират цикъла на измиване спрямо тях. Това ви гарантира, че винаги изразходвате само абсолютно необходимото количество вода и енергия, като същевременно пестите ценно време и средства.


Extra Dry
Насладете се на страхотно сушене благодарение на тази специална функция, която повишава температурата на последното изплакване в самия край на цикъла. Резултатът е безкомпромисна ефективност, при която дори най-трудните за третиране стъклени и пластмасови съдове остават идеално сухи и блестят повече от всякога.Уникална регулируема кошница
Това практично решение оптимизира вътрешното пространство на вашата съдомиялна, като ви позволява лесно да регулирате височината на горната кошница според нуждите на всяко зареждане. Така получавате максимална гъвкавост при подреждането, за да съберете безпроблемно дори най-обемните и нестандартни съдове.

| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 6 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | XS 4A4M4BB |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 6 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:59 |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019111933 |


























