| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | D2I HL326 |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 46.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:35 H |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 95.00 kWh |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147662717 |























