| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | D2I HL326 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 46.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:35 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 95.00 kWh |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 56.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147662717 |






















