| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GV520E10 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 11 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 47.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:00 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 81.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782460821 |
























