| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | G5590 SCVi SL Active |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 9 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 45.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:55 H |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 70.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.1 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.00 см |
| ШИРИНА: | 45.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4002516621003 |














