| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 9 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 7 |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WH6IA10BS7L0 |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 42.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 9 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 7 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:55 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 43.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 44.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437068423 |






















