| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WIC 3C33 PFE |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:10 |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437612930 |

























