| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 9 |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WSIP 4O33 PFE |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 9 |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:40 H |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 67.00 kWh |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 45.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437234354 |























