| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 9 |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WSIP 4O33 PFE |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 9 |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:40 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 67.00 kWh |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 56.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437234354 |























