| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2206 |
| ТИП: | ГОФРЕТНИК |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| РЕГУЛИРУЕМ ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Не |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 5202561595086 |















