| ШКУРКА ЗА | ЪГЛОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 150 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ЪГЛОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 150 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123151149 |



| ШКУРКА ЗА | ЪГЛОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 150 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ЪГЛОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 150 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123151149 |