| ШКУРКА ЗА | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 40 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | К 40 |
| ШКУРКА ЗА: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 40 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416092 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ШКУРКА ЗА | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 40 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | К 40 |
| ШКУРКА ЗА: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 40 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416092 |