| ШКУРКА ЗА | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 150 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 150 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3800123150562 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ШКУРКА ЗА | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 150 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 150 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3800123150562 |