| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 80 |
| ДЪЛЖИНА | 285.00 мм |
| ШИРИНА | 285.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 80 |
| ДЪЛЖИНА: | 285.00 мм |
| ШИРИНА: | 285.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | VELCRO ЗАКРЕПВАНЕ |
| EAN | 3800972003378 |


