| ТИП | СТЕРЕО |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Не |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO NHW820 NP.HDS1A.008 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz–20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 21 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 100 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713883908733 |

















