| ТИП | Stereo Neckband Headset |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | NHS-P100 /139920 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | Stereo Neckband Headset |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 95±3 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443411761 |



















