| ТИП | OVER EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | H210 GXD1P46880 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | OVER EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 KHzKHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 102±3 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 195892099864 |























