| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.77 " |
| NFC | Да |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | S11 ROSE GOLD ALUMIN CASE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Always-On Retina OLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 374x446 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.77 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.50 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| ПРОЦЕСОР: | Apple S10 Dual-Core |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WatchOS 26 |
| GPS: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Да |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP6X |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 29.7 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 42 MM |
| РАЗМЕР: | 42 X 36 X 9.7 MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | iOS 26+ |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MEU44MP/A |
| EAN | 195950631555 |




















