| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.30 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Не |
| SPO2 | Да |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | OTTO CNS-SW86BB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 360x360 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.30 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.30 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 MB, 192 KB RAM |
| GPS: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 46 MM |
| РАЗМЕР: | 46.0Х43.0Х10.0 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 280 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485009489 |




















