| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.40 " |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | Sunny CNE-KW48YG GREEN |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS Touchscreen |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240×240 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.55 см |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 832 MHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | ROM 24 MB, RAM 16 MB, TF 512 M |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| КАМЕРА: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Не |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Не |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Не |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Не |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP67 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 56 g |
| РАЗМЕР: | 55.5×43×16.5 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 750 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ДРУГИ: | ИМА 4G VIDEO CALL |
| ЦВЯТ: | GREEN |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485016357 |





















