| DISPLAY SIZE INCH | 1.40 " |
| SIM CARD TYPE | NANO |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | No |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | Sunny CNE-KW48YG GREEN |
| DISPLAY TYPE: | IPS Touchscreen |
| RESOLUTION: | 240×240 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.55 см |
| PROCESSOR SPEED: | 832 MHz |
| INTERNAL MEMORY: | ROM 24 MB, RAM 16 MB, TF 512 M |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| CAMERA: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | No |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | No |
| SLEEP TRACKING: | No |
| BURNED CALORIES: | No |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP67 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 56 g |
| DIMENSION: | 55.5×43×16.5 MM |
| BATTERY TYPE: | 750 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| OTHERS: | ИМА 4G VIDEO CALL |
| COLOUR: | GREEN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485016357 |





















