| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.82 " |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | WATCH FIT 4 Pro SYA-B29 Blue |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 480x408 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.82 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.62 см |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Да |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 30.4 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 44.5 MM |
| РАЗМЕР: | 44.5X40X9.3 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 400 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | 55020EYJ |
| EAN | 6942103155055 |























