| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.82 " |
| NFC | Да |
| МИКРОФОН | Да |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | WATCH FIT 5 WHITE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 480x408 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.82 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.62 см |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| КАМЕРА: | Не |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 27 g |
| РАЗМЕР: | 42.9X38.2X95 MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | 55020HSD |
| EAN | 6942103189692 |





















