| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.32 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | NOTHING |
| МОДЕЛ: | CMF Watch Pro 2 BLUE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 466x466 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.32 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.35 см |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 44.4 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 45 MM |
| РАЗМЕР: | 255X45X13.9 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 305 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974434222755 |



















