| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.43 " |
| МИКРОФОН | Да |
| Марка | RIVERSONG |
| МОДЕЛ: | MOTIVE 10GT GREEN |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 466x466 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.43 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.63 см |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 3 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 63g |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | GREEN |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971442127034 |


















