| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.47 " |
| ТИП SIM КАРТА | E-SIM |
| NFC | Да |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | Watch Ultra L705 TIT.SILV 2025 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Super AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 480X480 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.47 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.73 см |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1.6 GHz + 1.5 GHz Quad-core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB, 2 GB RAM |
| ПРОЦЕСОР: | Exynos W1000 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WEAR OS |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| КАМЕРА: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Да |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 10ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Да |
| ТЕГЛО: | 94 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 47 MM |
| РАЗМЕР: | 47.4X47.4X12.1 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 590 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | Android 11+ |
| ЦВЯТ: | TITANIUM SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097625278 |
























