| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.70 " |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | KIDS K3 4G BLUE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240x280 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.70 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.30 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | ROM: 128 MB, RAM: 64 MB |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | RTOS |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Не |
| КАМЕРА: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Не |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Не |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Не |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Не |
| SPO2: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 51 MM |
| РАЗМЕР: | 51.2X42.8X15.5 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 770 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ДРУГИ: | +ЧЕРНА КАИШКА В КОМПЛЕКТА |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100426 |















