| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.40 " |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА | 0.08 MPx |
| DUAL SIM | Да |
| FM РАДИО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2500 mAh |
| Марка | HMD |
| МОДЕЛ: | 150 MUSIC GREY |
| ПРОЦЕСОР: | Unisoc 6531F |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.10 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240 x 320 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 8 MB |
| RAM: | 8 MB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 0.08 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | RTOS |
| ВЕРСИЯ: | S30+ |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | СТАНДАРТНА |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| 3G: | Не |
| 4G: | Не |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| ИГРИ: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP54 |
| ТЕГЛО: | 83.1 g |
| РАЗМЕР: | 130X52.9X4.8 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2500 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | GREY |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6438409101112 |




























