| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.40 " |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА | 2.00 MPx |
| DUAL SIM | Да |
| FM РАДИО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2500 mAh |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HAMMER 6 LTE |
| ПРОЦЕСОР: | Unisoc T107 |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.10 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240х320 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 MB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 2.00 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68, MIL-STD-810H |
| ТЕГЛО: | 163 g |
| РАЗМЕР: | 132X60X18 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2500 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | ВГРАДЕН LED ФЕНЕР, SOS БУТОН |
| EAN | 5902983626558 |































