| ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 695 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.49 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 64+8 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4800 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | HMD |
| МОДЕЛ: | XR21 5G BLACK |
| ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 695 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.49 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 16.48 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1080x2400 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.2 GHz Dual+1.8 GHz Hexa Core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 110 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 64+8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 16 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 13 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68/IP69K |
| ТЕГЛО: | 231 g |
| РАЗМЕР: | 168X78.6X10.5 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4800 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТЕР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6438409091925 |





































