| ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 8 Elite G5 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.82 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 200+200+50+50+3.2 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 7050 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | OPPO |
| МОДЕЛ: | FIND X9 ULTRA 5G |
| ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite G5 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.82 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 17.32 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3168x1440 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 512 GB |
| RAM: | 12 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Петорна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 200+200+50+50+3.2 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| ТЕГЛО: | 236 g |
| РАЗМЕР: | 163.16X76.97X9.10 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 7050 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | TUNDRA UMBER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6942675405213 |






























